Земля
Земля Depositphotos

Ринок землі: чому аграрії вийшли на протест – ГС АСУ

Читайте по-русски
У четвер, 3 жовтня, о 14:15 гостем програми "Час: Online" на "5 каналі" був представник громадської спілки "Аграрний союз України" Ігор Брагінець

У Києві пройшла акція протесту проти продажу землі іноземцям. Малі та середні сільгоспвиробники виступають проти запровадження абсолютно вільного ринку, яке, за їхніми словами, призведе до того, що землю скуплять іноземці або ті особи, які володіють коштами, але безпосередньо не займаються сільським господарством. На цьому етапі українські сільгоспвиробники не мають коштів для викупу землі, яку вони обробляють.

Питання до дискусії:

1. Чому аграрії вийшли на протест?
2. Земельна реформа відбувається уже 28 років і ніяк не завершиться. Як аграрії прожили цю реформу? І що відбувається наразі?
3. Реформи зазвичай запроваджують, якщо в галузі є якісь проблеми. Що владі не подобається в аграрному секторі?
4. За словами Уряду, ринок землі дасть додаткові надходження в бюджет. Чи є якісь інші шляхи?
5. Чи допоможе вільний ринок земель збільшити інвестиції? 
5. Чи все готово для запровадження ринку землі?

Усі ці та інші важливі запитання щодо розвитку аграрної галузі в Україні обговорили в ефірі програми "Час: Online" із головою відокремленого підрозділу "Херсонська обласна організація ГС "Аграрний союз України" Ігорем Брагінецем.

Довідка. Брагінець Ігор Васильович народився 21 червня 1973 року в м. Херсон у родині студентів Херсонського сільськогосподарського інституту імені О.Д. Цюрупи.

Із 1975 по 1990 рік проживав у селі Новосафронівка, Новоодеського району, Миколаївської області.

У 1990 році закінчив Підліснянську середню школу із золотою медаллю.

У 1990 році вступив до Херсонського сільськогосподарського інституту імені О.Д. Цюрупи на спеціальність "організація та управління сільськогосподарським виробництвом" і в 1995 році закінчив його з червоним дипломом.

Трудову діяльність розпочав у липні 1995 року на посаді економіста Херсонської філії "ПриватБанку" та завершив у січні 1999 року першим заступником директора філії.

Від 1999 року – керівник товариства з обмеженою відповідальністю "Альфа". Із 2009 року –директор приватного сільськогосподарського підприємства "Альфа-Агро".

5 канал

Від грудня 2013 року – голова Відокремленого підрозділу "Херсонська обласна організація ГС "Аграрний союз України".

Від грудня 2018 року – голова Басейнової ради Нижнього Дніпра.

Попередній матеріал
Трамп назвав причину блокування військової допомоги Україні – подробиці
Наступний матеріал
Зеленський призначив нового чільника РНБО