Російський "Газпром" http://oilreview.kiev.ua/

Росія спробує запустити "Турецький потік" в обхід України на Луганщині - ІС

Наступного року Росія може продовжити дестабілізувати ситуацію на сході

Наступного року Росія може продовжити дестабілізувати ситуацію на сході, щоб отримати контроль над усією інфраструктурою в Луганській області. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook

"На цей момент обстановка в окрузі більш-менш стабільна. Проте є ризик, що у 2018 році Росія вдасться до спроб дестабілізації ситуації для захоплення цієї території. Тобто, розгойдування може початися вже восени. Це може бути приурочено до виборів президента РФ, адже на одному "Кримнаші" Путіну стає виїжджати все складніше", - зауважив Тимчук.

За його словами, зацікавленість Росії в Луганщині спричинена передусім газовим питанням. Зокрема, стабільне функціонування будь-якого південного маршруту транспортування газу Росією неможливе без інфраструктури, яка знаходиться на території України.

Одне з важливих інфраструктурних міст - Новопсков (Луганська область), де розташований другий за величиною і значимістю для української ГТС газовий хаб.

"Там переплітаються нитки кількох магістральних газопроводів. Частина з них забезпечує транзит газу на Захід, а інша частина - на південь, у бік Ростова й Кубані. Від російського кордону до хабу - лише 30 км", - повідомив Тимчук.

За його словами, наразі непідконтрольна "Газпрому" одна з ділянок у північній частині Луганської області - саме найважливіша.

Facebook/Тимчук

Як відзначив координатор ІС, захоплення всієї Луганської області допоможе Кремлю запустити "Турецький потік" в обхід України.

"Адже для Кремля завдання не вирішене, а час підтискає. Запускати "Турецький потік" у таких умовах - означає частково залежати від рішень Києва. З огляду на пресинг, який Україна зараз чинить на "Газпром", навряд чи росіяни порадіють зазначеній перспективі", - додав Тимчук. 

Попередній матеріал
Голова правління "Приватбанку" Шлапак подав у відставку
Наступний матеріал
Чергове підвищення тарифів буде мати негативний наслідок для промисловості - нардеп Гусак
Loading...