Фото ufg.com.ua

Росія готова надати Україні 10 мільярдів кубометрів газу

  Глава Міненерго РФ Олександр Новак заявив, що Росія готова надати Україні 10 мільярдів кубометрів газу, необхідних для осінньо-зимового періоду.


  “"Газпром" може поставити "Нафтогазу" мінімальні обсяги - 5 мільярдів кубометрів по системі “бери-або-плати” і в режимі передоплати, "Нафтогаз" зобов'язаний буде сплатити в режимі передоплати газ в обсязі 5 мільярдів кубометрів. При цьому додатковою аукціоном може бути ще 5 мільярдів кубометрів, але вже не по системі “бери-або-плати”, а по системі додаткових заявок, якщо такі знадобляться в результаті зимового проходження та температурного режиму”, - заявив Новак на зустрічі з прем'єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим.

  Міністр також зазначив, що Росія чекає відповіді від України за графіком погашення заборгованості за газ в розмірі 3,1 мільярда доларів.

  У свою чергу Медведєв заявив, що що готовність Росії постачати на Україну газ по 385 доларів за тисячу кубометрів - це “наша історична позиція, причому вельми сприятлива, як ми вважаємо, для України”.

  Україна з такою позицією не згодна і вимагає від Росії ринкової ціни на газ.
  Попередній матеріал
  Джемілєв повідомив про 18 викрадених окупантами у Криму
  Наступний матеріал
  Більшість українців називають АТО "війною з Росією"
  Loading...