Державна регуляторна служба
Державна регуляторна служба 24tv.ua

Роботодавці у сфері вищої освіти були здивовані ефективністю роботи Державної регуляторної служби

  Читайте по-русски
  У ВО Організацій роботодавців у сфері вищої освіти є позитивний досвід звернення до держслужби

  Ефективність роботи Державної регуляторної служби України викликала подив у роботодавців в сфері вищої освіти в частині готовності захищати інтереси суб'єктів ринку. Про це заявив голова ради Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців у сфері вищої освіти Ростислав Щокін в ефірі "24 каналу".

  За словами Щокіна, в Україні є ряд норм, які не відповідають сьогоднішнім вимогам суспільства і законодавства, або потребам ринку. І ДРС активно бере участь у подоланні цієї проблеми.

  "Чесно вам скажу, я був здивований тому, наскільки працівники і особливо керівники Державної регуляторної служби були готові захищати інтереси суб'єктів ринку перед їх колегами, по суті", – зазначив Щокін.

  Також, з його слів, у Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців у сфері вищої освіти є позитивний досвід звернення до держслужби щодо неправомірних рішень про позбавлення ліцензій або зупинок терміну дій ліцензій.

  Нагадаємо, оновлена Державна регуляторна служба почала працювати 5 років тому. Відомство виступає своєрідним арбітром на правовому полі між державою, підприємцями і споживачами.

  Попередній матеріал
  Е-проект за 1 гривню: Дубілет обіцяє знизити корупцію на митниці
  Наступний матеріал
  Може зупинитися увесь Кривий Ріг: нардеп про ризики законопроєкту №1210
  Теги:
  Loading...