фото АПУ

РНБО доручила Кабміну перевірити обґрунтованість тарифів для населення

  Зокрема, йдеться про тарифи на ЖКГ та електроенергію

  Рада національної безпеки і оборони доручила Кабміну разом з НКРЕКП невідкладно вивчити об'єктивність, економічну та соціальну обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію та житлово-комунальні послуги. Про це йдеться у відповідному рішенні РНБО від 16 лютого, затвердженому указом Президента, передає УНІАН.

  Як зазначається у документі, Кабмін зобов’язаний разом із НКРЕКП невідкладно опрацювати можливі заходи щодо вдосконалення механізмів державного регулювання діяльності у цій сфері природних монополій та управління суб'єктами господарювання, корпоративні права яких належать державі, а також поінформувати населення про результати такої роботи.

  Більш того, уряду доручили розробити та забезпечити реалізацію програми побудови нових енергоблоків і реконструкції наявних енергоблоків ТЕС та теплоелектроцентралей, на яких використовується вугілля антрацитової групи, для забезпечення застосування ними вугілля газової групи вітчизняного видобутку.

  Як повідомлялося, напередодні у ГПУ заявили про виявлення факту різкого завищення тарифів для населення у кількох областях – Дніпропетровській, Київській та Львівській. Для з'ясування наявності інших подібних випадків була призначена "глобальна перевірка".

  Нагадаємо, 16 лютого Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо енергобезпеки.

  Попередній матеріал
  Теракт у Пакистані: більше 70 людей загинуло
  Наступний матеріал
  Нідерланди чекають на поновлення Україною пошукових робіт на місці аварії MH17
  Loading...

  РНБО доручила Кабміну вжити заходів щодо диверсифікації поставок вугілля в Україну

  Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо енергобезпеки

  В "Укренерго" розповіли, коли можуть розпочатися відключення світла – відео