inforesist.org

Реальна зарплата в Україні зменшилася майже на 13% - Держстат

  Реальна заробітна плата в Україні (без урахування Криму та Севастополя), у серпні зменшилася на 12,7%, порівняно зі серпнем 2013 року і на 7,1% порівняно з попереднім місяцем.


  Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат) України, пише ZN.ua.

  За даними Держстату, значне зменшення реальної зарплати минулого місяця спостерігалося в Донецькій (на 32,3%), Луганській (на 30,6%), Чернівецькій (на 14,1%), Київській (на 11,5%) і Волинській (на 11,4%) областях.

  У Києві скорочення реальної зарплати за рік склало 9,7%.

  "Середня заробітна плата штатних працівників в Україні в серпні, порівняно з липнем поточного року, зменшилася на 4,7%, склавши 3 тис. 370 грн, тоді як у липні вона становила 3 тис. 537 грн, червні - 3 тис. 601 грн", - сказано в повідомленні.

  Найвища заробітна плата в серпні зафіксована в Києві (5 тис. 327 грн), найнижча - у Тернопільській області (2 тис. 526 грн).

  Середньомісячна заробітна плата штатних працівників в Україні за вісім місяців склала 3 тис. 399 грн.

  Реальна заробітна плата фактично являє собою сукупність матеріальних і духовних благ та послуг, які можна придбати на свою зарплату (номінально виражену в кількості грн). Реальна зарплата залежить, по-перше, від рівня номінальної зарплати, а також від цін на товари та послуги і величини сплачуваних податків.
  Попередній матеріал
  Яценюк запевняє, що Україна не відкликатиме позову до "Газпрому" зі Стокгольмського арбітражу
  Наступний матеріал
  Україна поки не пристала на "газовий компроміс" від ЄС і РФ
  Теги:
  Loading...