expres.ua

Яценюк запевняє, що Україна не відкликатиме позову до "Газпрому" зі Стокгольмського арбітражу

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк не коментує результатів сьогоднішніх тристоронніх газових переговорів у Берліні, проте запевняє, що Україна за жодних обставин не відкликатиме позов до компанії "Газпром" зі Стокгольмського арбітражного суду.


  Про це він заявив під час брифінгу в аеропорту "Бориспіль", пише УНІАН.

  "Зараз проходять перемовини української делегації у тристоронньому форматі: ЄС, Україна і Росія. Я не хочу зараз давати жодних попередніх коментарів до того моменту, доки не буде на папері викладена спільна позиція. За жодних обставин Україна не буде відкликати позов зі Стокгольмського арбітражного суду. І саме рішення суду для нас буде остаточним аргументом в переговорах з "Газпромом"", - наголосив глава уряду.

  Проте, за його словами, до рішення суду необхідно пройти ряд юридичних процедур.

  "Тому наша спільна позиція з Європейською комісією полягає в тому, що до моменту остаточного рішення Стокгольмського арбітражного суду нам треба підписати тимчасову угоду про постачання природнього газу. Умови такої угоди були обговорені з нашими європейськими партнерами, і після того як буде остаточно опрацьовано й оприлюднено позицію щодо підписання такої угоди, уряд і "Нафтогаз" обов'язково нададуть коментарі", - запевнив він.
  Попередній матеріал
  Маріуполь обстрілюють з "Градів"
  Наступний матеріал
  Реальна зарплата в Україні зменшилася майже на 13% - Держстат
  Теги:
  Loading...