ukrinform.ua

НБУ продовжив обмеження на валютному ринку через фінансові ризики

  Розслідується діяльність службових осіб АБ "Укргазбанк" у період 2008-2010 років.

  Національний банк України подовжив чинні тимчасові обмеження на грошово-кредитному та валютному ринках у зв’язку з наявністю ризиків для цінової та фінансової стабільності, повідомляє прес-служба НБУ.

  "Продовжують діяти такі обмеження, як обов'язковий продаж надходжень в іноземній валюті на користь юридичних осіб на рівні 65%; 120-денний строк розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів; одноденний строк резервування гривні для купівлі іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку; заборона на дострокове погашення кредитів від нерезидентів; купівля готівкової валюти фізичними особами на суму до 12 тис. гривень в день; ліміт на зняття готівки з валютного рахунку на суму до 250 тис. гривень в день тощо", – зазначається в повідомленні.

  "Таке рішення пов'язано з тим, що зросла невизначеність внаслідок посилення політичної напруги, підвищилася ймовірність затримки надходження офіційного фінансування через повільне впровадження заходів, передбачених спільною програмою України з МВФ", – сказав заступник Голови Національного банку України Олег Чурій.

  Як повідомляв 5.ua, уже 2017 року Національний банк планує провести масштабну реформу державних банків, а також розпочати лібералізацію системи валютного регулювання. 

  Попередній матеріал
  Голова ЦВК, підозрюваний у хабарництві, не прийшов на допит в НАБУ
  Наступний матеріал
  Турчинов назвав винних у кібератаках на українські держустанови

  СБУ порушила кримінальне провадження за фактом прослуховування заступника глави НБУ

  НБУ визнав неплатоспроможним черговий банк: введена тимчасова адміністрація

  Місія МВФ завершує роботу в Україні – в НБУ розповіли про шанси отримати транш

  Мітинг "обурених вкладників" знову дістався НБУ: хто і скільки отримає за протест