uk.wikipedia.org

НБУ оприлюднив план перевірок банків на наступний рік

Планові інспекції мають провести у 51 банку

Національний банк вперше оприлюднив річний план інспекційних перевірок банків, згідно з яким у 2019 році до перевірок увійшов 51 банк. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"Національний банк України розпочинає публікацію на своєму офіційному веб - сайті річного плану інспекційних перевірок банків на 2019 рік. Інспекційні перевірки банків здійснюються відповідно до затвердженого рішенням Правління Національного банку від 22 грудня 2018 року плану, складеного на підставі ризик-орієнтованого підходу. Ризик-орієнтований підхід враховує приналежність банку до певної категорії з урахуванням його розміру в банківській системі, характеру та складності операцій, рівня ризиків, притаманних його діяльності, а також на підставі визначеної загальної оцінки SREP (Supervisory Review and Evaluation Process)", – йдеться в повідомленні.

У НБУ зазначають, що регулятор продовжить також проводити позапланові перевірки, необхідність яких визначатиметься на підставі наглядових дій в рамках системи раннього реагування.

Усього за 2018 рік департамент виїзних перевірок банків НБУ здійснив 25 планових та 21 позапланову перевірку банків. До переліку фінансових установ, в яких пройдуть у 2019 році планові інспекційні перевірки, увійшов 51 банк: АТ "Сбербанк", АТ "Правекс Банк", АТ "Ідея Банк", АТ АКБ "Аркада", АТ КБ "ПриватБанк", АТ "Ощадбанк" та інші.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Шелест купюр: нові 20 гривень з усіх боків – ФОТО

Нова купюра 20 гривень
/
Нова купюра 20 гривень
/
Нова купюра 20 гривень
/
Нова купюра 20 гривень
/
Нова купюра 20 гривень
/
Нова купюра 20 гривень
/

Попередній матеріал
Командувач ВМС в інтерв'ю німецькому виданню пояснив, чому кожна поява есмінця США в Чорному морі викликає у росіян паніку
Наступний матеріал
Більшість українців згодні на дорожчий газ, аби не російський – соцопитування

Фонд гарантування попередив про призупинення виплат вкладникам

Вибух на ярмарку у Львові: які висновки зробило місто і чому ятки знову запрацювали

На Київщині надзвичайники розпочали операцію "Ялинка": що відомо

Попри рішення Ради ЄС, активи Азарова залишаться під арештом – ГПУ

Нацбанк випускає пам'ятну монету з нині окупованим Севастополем – фото

Активи "легітимного": в Швейцарії продовжили блокування коштів Януковича