5.ua

Нацбанк обіцяє стабілізувати валютний ринок до кінця року

  Задовольнити попит українців на валюту і стабілізувати ситуацію на фінансовому ринку Нацбанк обіцяє до кінця поточного року.


  Про таке повідомив перший заступник голови Нацбанку Олександр Писарук.

  Для цього обіцяють задіяти ринкові та адміністративні заходи. Зокрема, НБУ регулярно проводить аукціони з продажу валюти. За минулий тиждень уже продали понад 160 мільйонів доларів. Цих грошей має вистачити, щоб задовольнити попит населення.

  Окрім того, спільно з правоохоронцями представники Нацбанку перевіряють обмінні пункти. Близько 13 гривень за долар – такий курс має зберегтися, заявив Писарук: "Вчора ми провели разом з Міністерством внутрішніх справ перевірки 21 обмінного пункту і каси банків і виявили близько 6 порушень, зокрема, серйозні порушення, ми вскрили 3 конвертаційні центри. І я хочу запевнити, що ми будемо ці перевірки проводити і застосовувати серйозні санкції. Ці заходи впливу можуть доходити до позбавлення генеральної ліцензії на проведення валютних операцій та обмеження валютної ліцензії з торгівлі валютою для банків", – перший заступник голови Нацбанку України.

  Попередній матеріал
  В США продовжуються заворушення через чергове вбивство поліцейським підлітка
  Наступний матеріал
  Укрзалізниця будує другі колії на одноколійних перегонах аби збільшити пропускну здатність
  Loading...