5.ua

Укрзалізниця будує другі колії на одноколійних перегонах аби збільшити пропускну здатність

  Для збільшення пропускної здатності Укрзалізниця працює над усуненням так званих вузьких місць, якими є одноколійні перегони.

  Про це у залізничному відомстві повідомляють 10 жовтня.
  Так повідомляється, що зараз триває будівництво других колій на перегоні Федунка –Яреськи, що розташований на електрифікованій дільниці прискореного руху Гребінка – Полтава. Там залізничники вже уклали 3,5 км рейко-шпальної решітки другої колії, до кінця року на цьому перегоні планується укласти ще 0,9 км колійної решітки.

  Окрім того, для збільшення пропускної спроможності дільниці Гребінка – Полтава тривають роботи із закриття станції Федунка, яка діятиме лише як зупинний пункт, що дозволить подовжити перегін між станціями Яреськи та Сагайдак до 9,5 км.

  Як повідомив начальник відділу капремонту служби колії Південної залізниці Юрій Нарусевич, нині довжина перегону Федунка – Яреськи становить 4,3 км. Відповідно до діючого графіка, його добова пропускна спроможність – 21 пасажирський і чотири приміські пари поїздів і кілька вантажних.
  "Укладена друга колія перегону дозволить удосконалити графік руху і відповідно скоротити час у дорозі, який втрачався під час зупинки поїзда на роз’їзді, пропускаючи зустрічний состав", – зазначив Юрій Нарусевич.

  він також додав, що ліквідація одноколійних перегонів – це поетапний процес. Так після перегону Федунка – Яреськи залізничники Південної залізниці планують будувати другу колію від станції Миргород до блок-поста 237-й км, роботи розпочнуться із  відсипання ґрунту під земляне полотно.

  Нагадаємо, що на напрямку швидкісного руху Гребінка – Полтава 2012 року було укладено другу колію на перегоні Сагайдак – Братешки, а минулого року відійшов в історію ще один одноколійний перегін Федунка – Сагайдак. Після завершення робіт з укладання другої колії на цих перегонах була підвищена швидкість руху пасажирських поїздів до 160 км/год.
  Попередній матеріал
  Нацбанк обіцяє стабілізувати валютний ринок до кінця року
  Наступний матеріал
  Італійську Геную затопили сильні повені, є жертви
  Loading...