Очільник НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв
Очільник НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв espreso.tv

"Нафтогаз" зацікавлений у контракті з "Газпромом", але має власний план Б – Коболєв

Читайте по-русски
Новий контракт має забезпечити Україну компенсацією, якщо Росії вдасться побудувати "Північний потік-2"
НАК "Нафтогаз України" має запасний план на випадок, якщо перемовини з Газпромом щодо транзиту газу будуть невдалими. Про це пише "Укрінформ" із посиланням на інтерв'ю каналу "KRYM – критичне мислення" з головою правління НАК "Нафтогаз України" Андрієм Коболєвим.

"Ми не проти перемовин. Ми завжди готові їх вести. Ми їх ведемо з бажанням мати контракт. Ми їх ведемо з бажанням мати нормальні відносини. Але при цьому ми чітко говоримо: в нас завжди є план Б. Цей план Б ми вже декілька разів реалізовували у відносинах із Газпромом. Кожного разу цей план рятував ситуацію", – сказав Коболєв.

За його словами, якщо станеться так, що Росії вдасться побудувати "Північний потік-2", Україна через Нафтогаз зможе отримати компенсацію.

"Через новий судовий процес у Стокгольмі, в якому Нафтогаз вимагає від Газпрому певні фінансові компенсації через ті механізми, які нам дозволяє чинний контракт. Ми точно його (позов – ред.) не ініціювали, але чітко показали: якщо з нами не домовлятися, це завжди матиме наслідки", – нагадав Коболєв.

Він також наголосив, що кінцева мета переговорів Нафтогазу та Газпрому – підписання нового контракту на максимально довгий період з максимально вигідними для України умовами.

Раніше, "Нафтогаз" представила нову стратегію "Укргазвидобування".

Попередній матеріал
На Донеччині протестують шахтарі: їм не виплатили 50 млн грн зарплат
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір": у студії Антонюк, Попов та Солонтай
Loading...