Газ
Газ pixabay.com

"Нафтогаз" у серпні підвищив ціну на блакитне паливо для населення

  Читайте по-русски
  Із наближенням опалювального періоду ринок входить у сезон високих цін, пояснили в компанії

  У серпні ціна на природний газ для побутових клієнтів зросте на 9%, порівняно з попереднім місяцем. Як повідомляє прес-служба ДК "Нафтогаз України", вона становитиме 3,24 грн за куб. м із врахуванням ПДВ, але без урахування вартості розподілу (доставки).

  "Ціна газу зросла на 0,27 грн за куб. м через те, що ринок входить у сезон високих цін, який зазвичай настає з наближенням опалювального періоду", – мовиться у повідомленні.

  Із завершенням дії режиму ПСО (публічних спеціальних обов'язків) компанія публікуватиме ціни в рамках тарифу "Місячний" на початку місяця споживання – раніше це відбувалося лише після 22 числа місяця.

  За інформацією компанії, тариф "Місячний" – наразі перший тариф, який компанія пропонує клієнтам. Він передбачає постоплату за спожитий газ і всі користувачі автоматично переведені на нього.

  При цьому в компанії звернули увагу, що клієнт може зекономити 1% загального рахунку, якщо сплатить за спожитий ресурс до 15 числа місяця, наступного за місяцем споживання, через особистий кабінет my.gas.ua або чат-бот GASUA.

  Нагадаємо, наприкінці липня стало відомо, що Україна закачала рекордну кількість газу в підземні сховища.

  Попередній матеріал
  У Харкові затримали військовослужбовця, який торгував зброєю
  Наступний матеріал
  "Блохін – то гордість нації, Суркіс – ніхто": Маркевич різко відреагував на заяви президента "Динамо"
  Loading...