"Нафтогаз" не платитиме "Газпрому" за газ для бойовиків

  Заява менеджменту ПАТ "Газпром" про заборгованість НАК "Нафтогаз України" за газ, який начебто був поставлений російською компанією на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, не відповідає дійсності

  Про це повідомляє прес-служба "Нафтогаз України". У компанії наголошують, що протягом останніх декількох років закупівля газу "Нафтогазом" у "Газпрому" здійснюється виключно на умовах авансової оплати.

  "Нафтогаз" не оплачував і не купував газ у "Газпрому" з листопада 2015 року. До цього "Нафтогаз" імпортував газ виключно через пункти входу в ГТС на підконтрольній Україні території. Всі придбані "Нафтогазом" обсяги газу враховані сторонами і оплачені Нафтогазом", - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що "Нафтогаз" не приймає газ за контрактом з "Газпромом" на газовимірювальних станціях (ГВС) Прохорівка і Платово.

  "Всі взаємні вимоги, що виникли в рамках господарських відносин між "Нафтогазом" та "Газпромом", мають бути вирішені в арбітражному порядку", - додали у прес-службі.

  Нагадаємо, у Росії назвали нову ціну на газ для України.

  Попередній матеріал
  На українсько-польському кордоні в чергах стоять понад 1,3 тис. автомобілів - ДПСУ
  Наступний матеріал
  Юнкер: Brexit не вплине на вільне пересування людей в ЄС

  "Нафтогаз" планує придбати 3 млрд куб. м газу у третьому кварталі на найвигідніших умовах

  "Нафтогаз" пропонує "Газпрому" змінити угоду 2009 року

  У "Нафтогазі" назвали умову, за якої Україна відновить закупівлю газу в "Газпрому"

  "Нафтогаз" збирається через суд змусити "Газпром" продавати газ дешевше