Ціни на газ
Ціни на газ bigmir.net

"Нафтогаз" як постачальник "останньої надії" підвищив ціну на газ у вересні

  Читайте по-русски
  Ціна приблизно на третину більша за ринкову пропозицію річних пакетів більшості постачальників

  Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" встановила ціну за блакитне паливо на вересень для споживачів на рівні 12 грн/куб. Мовиться саме про клієнтів, які отримують газ від постачальника "останньої надії".

  Про це повідомляється на сайті компанії.

  Варто зауважити, що нова ціна на 22 копійки вища за тариф, що діяв у серпні – 11,78 грн/куб. м (з ПДВ, але без врахування доставки). У той же час річний фіксований тариф компанії для населення становить 7,96 грн/куб. м.

  Нині ГК "Нафтогаз України" на ринку газу обслуговує майже 600 тис. домогосподарств.

  Як "постачальник останньої надії" компанія забезпечує газом домогосподарства в Донецькій, Херсонській і Полтавській областях, у місті Кременець на Тернопільщині, Мелітополі та Мелітопольському районі Запоріжжя, Коростишеві та Коростишівському районі Житомирщини та місті Шепетівка на Хмельниччині.

  Йдеться про постачання блакитного палива до регіонів, у яких газопостачальні компанії не змогли виконати свої зобов'язання. Але обслуговування відбувається не довше 60 днів, протягом яких споживачі мають обрати собі нового постачальника. Зазначимо також, що згадана вище ціна приблизно на третину більша за ринкову пропозицію річних пакетів більшості постачальників.

  Нагадаємо, від 9 серпня "Нафтогаз" увів новий тариф на опалювальний сезон.

  Попередній матеріал
  Паралімпіада-2020: Україна здобула ще три медалі і посіла п'яте місце в загальному заліку
  Наступний матеріал
  У Кабміні визначать план поступового підвищення тарифів на електроенергію – подробиці
  Loading...