На Харківщині тимчасово припинила роботу Зміївська ТЕС

  У Харківській області у зв'язку із нестачею вугілля Зміївська ТЕС припинила виробництво електроенергії.


  Про це повідомили в енергогенеруючій компаній ПАТ "Центренерго", яка управляє Зміївською ТЕС, передає УНІАН.

  За даними компанії, за узгодженням із системним оператором припиняється виробництво електричної енергії на Зміївській ТЕС із 11 вересня по 1 жовтня поточного року.

  "У вказаний період проводитиметься накопичення складських запасів палива для сталої роботи упродовж осінньо-зимового періоду 2014-2015 років. На даний момент йде пошук шляхів диверсифікації постачальників енергетичного палива, включаючи зарубіжних", - йдеться у повідомленні "Центренерго".

  У компанії зазначили, що зупинка ТЕС має тимчасовий характер, тому скорочення персоналу не буде.

  При цьому розроблено заходи, спрямовані на збереження працюючого персоналу в період скорочення відпуску електроенергії і товарної продукції.

  "Під час зупинки ТЕС і перебування її у резерві будуть проведені всі технічні заходи із збереження працюючого і резервного устаткування енергоблоків і підрозділів, які забезпечують життєдіяльність ТЕС. Крім того, проводитимуться ремонтні роботи відповідно до графіка", - повідомили у компанії.

  В умовах повної зупинки станції витрати на підтримку її життєздатності, т. з. умовно-постійні витрати, формуватимуться у вигляді витрат на оплату праці, витрат електроенергії на власні потреби ТЕС, витрат на ремонтні матеріали тощо.

  З метою компенсації цих витрат на період накопичення вугілля керівництво компанії звернулося до Міністерства енергетики і вугільної промисловості, НКРЕ з проханням встановити додатковий платіж.

  Пускові витрати, відповідно до діючих Правил енергоринку, будуть відшкодовані компанії в повному обсязі.
  Попередній матеріал
  У Києві триває перевірка маршрутників та приватних перевізників
  Наступний матеріал
  Росія може заборонити імпорт автомобілів із Європи – помічник Путіна
  Теги:
  Loading...