5.ua

У Києві триває перевірка маршрутників та приватних перевізників

  Комунальна служба перевезень Києва за підсумками аудиту столичного автопарку та перевірки приватних перевізників, розпочатого в серпні поточного року, виявила понад 25 видів правопорушень.

  Про це 11 вересня повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації з посиланням на начальника служби Сергій Савтіра, який ініціював проведення перевірки.

  "За місяць проведення аудиту маршрутних таксі, що обслуговують місто, ми виявили більше 25 різних видів правопорушень, серед яких - невідповідні технічний стан транспортних засобів, тобто поламані та побиті маршрутки, недотримання інтервалу руху громадського транспорту і недостатня кількість машин на маршруті, що в першу чергу впливає на зниження комфорту столичних пасажирів ", - сказав він.

  У зв'язку з цим, зазначив Савтір, Комунальна служба перевезень починає розробку проектів, завдяки яким муніципальний і приватний транспорт Києва відповідатимуть європейським стандартам.

  "Мова йде про обладнання нових зупинок, збільшенні кількості автовокзалів у столиці і т.д. Крім того, ми не тільки працюємо над інноваційними проектами, але й намагаємося навести порядок в існуючому транспортному господарстві. Зокрема, щоб поліпшити якість проїзду пасажирів столиці, перевіряємо перевізників і виправляємо виявлені недоліки ", - пояснив він.
  Попередній матеріал
  "Опора": основні загрози виборам - підкуп виборців і популізм
  Наступний матеріал
  На Харківщині тимчасово припинила роботу Зміївська ТЕС
  Теги:
  Loading...