Росія може заборонити імпорт автомобілів із Європи – помічник Путіна

  Росія готує другий пакет санкцій проти Європи, у який може ввійти заборона на імпорт автомобілів та ряду товарів легкої промисловості.


  Про це у четвер в кулуарах Самарського економічного форуму заявив помічник президента Росії Андрій Бєлоусов, повідомляють російські ЗМІ.

  Раніше у ЗМІ з‘являлася інформація про те, що Кремль може заборонити європейські авто.

  "У нас є цілий ряд несільськогосподарських продуктів, де наші, насамперед європейські, партнери більше залежать від Росії, ніж Росія від них. Це стосується, наприклад, завезення автомобілів, насамперед старих автомобілів, це стосується деяких видів товарів легкої промисловості, де ми вже самі можемо виробляти. Не всіх, деяких видів одягу", - заявив помічник Путіна.

  "Але, я сподіваюся, що здоровий глузд візьме гору і ми не будемо змушені вводити ці відповідні заходи", - підкреслив Бєлоусов.

  Нагадаємо, на початку серпня Росія ввела санкції проти ЄС, США, Австралії, Канади та Норвегії, ввівши ембарго на постачання цілого ряду продуктів харчування із цих країн.

  Під заборону, зокрема, потрапили яловичина, свинина, птиця та всі вироби із м‘яса, риба та морепродукти, сири, вина, овочі, фрукти і молочна продукція.
  Попередній матеріал
  На Харківщині тимчасово припинила роботу Зміївська ТЕС
  Наступний матеріал
  Ініціативи Порошенка стають частиною політики ЄС - екс-спікер Сейму Литви