Давос, економічний форум Фото із відкритих джерел

На форумі в Давосі міжнародних інвесторів ознайомлять з українським агробізнесом

У рамках проведення форуму в Швейцарії вперше буде організовано "Український Дім"

Проект з розвитку агроінновацій Agrohub братиме участь у першому в історії "Українському Домі" в Давосі. Організація проведе відкриту дискусійну панель для міжнародних інвесторів під час 48-ї щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму в Швейцарії.

Мета проекту Agrohub – покращити ефективність агросектору за рахунок впровадження інновацій і технологій. Задекларована ціль участі у форумі – залучити увагу світових гравців до України, представити можливості українського агробізнесу та ввести Україну до пулу світових інноваторів.

На дискусійній панелі можна буде почути відповіді на запитання:

  • Як Agritech успішно змінює глобальні тенденції в сільському господарстві та продовольчому ринку України та інших країн?
  • Які можливості та ризики для світових інвесторів та новаторів в Україні сьогодні?
  • Чи відкриті українські агрохолдинги для нових технологій?
  • Хто входить до нової екосистеми українських сільськогосподарських інвестицій?
  • Яким чином цінності інноваційної економіки втілились в сільськогосподарській практиці в 2017-2018 роках?

У переліку спікерів панелі:

  • Юрій Косюк (Україна) – засновник та голова правління одного з найбільших агрохолдингів країни МХП (ПАО "Миронівський̆ хлібопродукт").
  • Юлія Порошенко (Україна) – засновник та керівник проекту Agrohub, співзасновник корпоративного стартап-акселератора Radar Tech.
  • Тобіас Менн (Tobias Menne, Німеччина) – директор глобального розвитку (global head) Digital Farming Bayer AG.
  • Модератором дискусії виступить Алекс Ліссітса (Україна) – гендиректор агрохолдингу ІМК та президент асоціації "Український клуб аграрного бізнесу".

Дискусійна панель відбудеться 23 січня, о 17:00, в Українському Домі, в місті Давос, Променад, 73. Вхід вільний. Акредитація для журналістів: start@agrohub.org.

Ukraine House in Davos – багатоформатний простір "Український Дім" буде працювати в Давосі під час 48-ї щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму. Під загальною темою: "Україна: креативність, інновації, можливості" лідерам світового бізнесу, технологій та інвестицій будуть представлені інвестиційні можливості в українські сектори ІТ та інновацій. "Український Дім" буде працювати від 22 до 26 січня 2018 року. Організатором проекту виступає "Українська асоціація венчурного і приватного капіталу" (UVCA) в партнерстві з Western NIS Enterprise Fund та "Фондом Віктора Пінчука".

Дивіться також фотогалерею:

Формально і без формальностей: Українська делегація за лаштунками форуму в Давосі – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Мінгареллі: Дезінформація негативно вплинула на імідж України в Європі
Наступний матеріал
Президент підписав закон про встановлення газових лічильників
Loading...