Ілюстративне фото
Ілюстративне фото pixabay.com

На Черкащині відкрили українсько-австрійський завод з виробництва меду

Участь у відкритті унікального для України заводу взяв перший віце-прем'єр – міністр економічного розвитку і торгівлі

У Черкаській області відкрився українсько-австрійський завод із виробництва меду. Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України на сторінці у Facebook.

Зазначається, що нове підприємство відкрила компанія "Beehive". "Це спільний українсько-австрійський проект з інвестицією близько €10 млн та потужністю у 16 тис. тонн готової продукції на рік, на якому працюють 115 робітників", – мовиться у дописі. У відомстві також відмітили, що за перше півріччя 2017 року Україна вже експортувала до країн Євросоюзу 16,7 тис. тонн меду на суму $29,7 млн, що більше на 30,6%, ніж за відповідний період 2016 року.

Участь в урочистому відкритті заводу взяв перший віце-прем'єр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. На сторінці у Facebook він написав: "Сьогодні на Черкащині у с. Чорнявка відбулось урочисте відкриття заводу Beehive – єдиного підприємства в Україні з переробки меду, яке володіє міжнародним харчовим сертифікатом якості FSSC 22 000… Бажаємо усій команді "Beehive" – стати світовим лідером з експорту "рідкого золота" – українського меду".

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: В Ісландії відкрили перше пивне SPA

Попередній матеріал
"Непохитна стійкість 2017": в Україні стартують командно-штабні навчання ЗСУ
Наступний матеріал
Туреччина внесла завдаток РФ на придбання ракетних систем С-400
Loading...