Наталія Микольська
Наталія Микольська 5 канал

Майже $2 млрд: Микольська розповіла про результати програми "Експортуй"

Перші отримані цифри свідчать про стійку тенденцію до зростання українського експорту товарів на ринки іноземних країн

Український експорт за перші чотири місяці поточного року демонструє істотне зростання. Про таке в ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України, торговий представник України Наталія Микольська.

"Якщо говорити зараз про цифри нашого експорту, то ми маємо статистику за чотири місяці, починаючи від січня цього року. І, відповідно, наш експорт за повні чотири місяці становить 15,5 млрд доларів. І попри всі крики популістів та критиканів, у нас відбувається зростання українського експорту", – зазначила політик.

Вона додала: "Якщо дивитися в цифрах, це 12,8%, порівняно з аналогічним періодом минулого року. А якщо в грошах – то це 1,8 млрд доларів США".

Микольська зауважила: "Що важливо – не можна вже говорити, що минулого року була погана база для порівняння, що ми мало експортували. Торік, знову-таки, наш експорт зростав, порівняно з попереднім періодом".

Таким чином, кажуть у Мінекономрозвитку, спостерігаємо нині досить стійку тенденцію до зростання українського експорту товарів на іноземні ринки.

Як нагадала торговий представник України, від експорту залежить, зокрема, стабільність української гривні та й 50% ВВП акумулюють експортно-орієнтовані компанії.

Продовження розмови дивіться у відео: 

Попередній матеріал
85 зайвих "кубів": у Києві масово отримують захмарні платіжки за гарячу воду
Наступний матеріал
Справа розстрілів Майдану: прокурори просять потерпілих вийти на зв'язок
Loading...