МВФ
МВФ inforesist.org

МВФ готовий виділити Україні $5,5 млрд, утім зауважив на окремих моментах

Читайте по-русски
Угоду з Україною ще має затвердити Виконавчий комітет Фонду

Домовленостей щодо нової програми співпраці з МВФ "Staff Level Agreement" досягли в Офісі президента. Про це повідомили на сайті Глави держави.

Володимир Зеленський мав телефонну розмову з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою. Глава держави розповів про реформи, які запроваджуються в Україні.

Зі свого боку керівниця МВФ високо оцінила економічні досягнення Києва та реформи українського уряду.

Результатом спілкування Зеленського з чільницею фонду стала нова домовленість на три роки про чотири мільярди спеціальних прав запозичення SDR у межах розширеного фонду МВФ - це близько 5,5 млрд доларів.

За словами Президента, нова програма співпраці пришвидшить економічне зростання держави.

Своєю чергою, очільниця МВФ заявила, що угоду з Україною ще має затвердити Виконавчий комітет МВФ. А ефективність її впровадження залежатиме від дій української влади.

"Економічний успіх України вирішальним чином залежить від зміцнення верховенства права, підвищення доброчесності судової влади та зменшення впливу зацікавлених осіб на економіку. І насамперед необхідно захистити успіх, досягнутий в процесі очищення банківської системи", - заявила директор-розпорядник МВФ.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук називає символічним, те що, домовленості за новою програмою підтримки з МВФ Україна досягла саме в 100 днів Уряду.

За словами Гончарука, підтримка з боку таких великих системних інституцій є маркером довіри до країни. Для бізнесу і українців це означає, що економіка зростатиме швидше, буде більше робочих місць та вищі зарплати, - наголосив прем'єр-міністр.

Нагадаємо, 22 листопада Місія Міжнародного валютного фонду завершила свою роботу в Україні. Тоді ж переговори з МВФ назвав конструктивними прем'єр Олексій Гончарук.

Попередній матеріал
ВООЗ внесла Україну до п'ятірки країн з найбільшою захворюваністю на кір
Наступний матеріал
В Україні оголошено день жалоби за жертвами пожежі в коледжі Одеси
Loading...

"Революція назад" Володимира Зеленського – Gazeta Wyborcza

Зеленський проведе в Кабміні атестацію – політексперт

З усіх депутатів Тимошенко і Рабінович брешуть найбільше – лідер проєкту VoxCheck

"Не зовсім нормальна ситуація" – аналітик про безрезультатний приїзд МВФ в Україну

На фоні заяв Коломойського: місія МВФ завершила візит в Україну

"Над усіма "справами банкірів" нависла тінь Коломойського" – економіст Фурса про розвиток подій і реакцію МВФ