5.ua

МОЗ отримало гуманітарної допомоги на 40 мільйонів

  МОЗ України залучило гуманітарну допомогу на суму понад 40 мільйонів гривень.

  Про це під час брифінгу в КМУ про підсумки проведення держзакупівель у 2014-му році повідомив міністр Олександр Квіташвілі, повідомляє прес-служба МОЗ.

  Як зазначається, основними постачальниками допомоги стали ВООЗ, Уряд Грузії, Фонд народонаселення ООН в Україні та вітчизняні виробники.

  Для поліпшення ситуації із забезпеченістю населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення за останні два місяці МОЗ України залучило гуманітарної допомоги від ВООЗ, Уряду Грузії, Фонду народонаселення ООН в Україні та інших міжнародних організацій на загальну суму 10 806 948,49 грн.

  Зокрема, як доповів міністр, урядом Грузії було надано ліки, інсуліни, вакцини, вироби медичного призначення та витратні матеріали для проведення апаратного гемодіалізу на загальну суму понад 5 млн грн.

  Всесвітня організація охорони здоров’я надала лікарські засоби та вироби медичного призначення у вигляді акушерських наборів та міжвідомчих медичних наборів для невідкладної допомоги на загальну суму понад 3,5 млн грн, а також вкрай необхідні 300 000 доз правцевого анатоксину на суму понад 260 тисяч грн.

  Фірма "АстраЗенека ЮК Лімітед" (Великобританія) надала сучасні препарати для знеболення та антибіотики на загальну суму 1 млн 217 тис. грн.

  Фонд народонаселення ООН надав ліки та вироби медичного призначення у вигляді міжвідомчих медичних наборів для невідкладної допомоги на загальну суму понад 820 тис. грн.

  Попередній матеріал
  З полону звільнили 146 українців, ще 4 звільнять у суботу
  Наступний матеріал
  Наступного року мобілізація торкнеться громадян у всіх областях країни - Міноборони

  Анонімний бізнесмен виділив 10 000 грн на медикаменти

  Естонія передала медикаменти для бійців АТО

  Німецький Червоний хрест передав українським колегам техніку і медикаменти

  "Лікарі Майдану" передали медикаменти пораненим бійцям антитерористичної операції