Фото МВС

"Лікарі Майдану" передали медикаменти пораненим бійцям антитерористичної операції

  "Медична служба Майдану" передала медикаменти до лікарні, де перебувають поранені учасники АТО. Про це 7 травня повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.


  Як стало відомо, саме медична бригада цієї організації надає оперативну допомогу пораненим українським силовикам та доставляє їх до Ізюмської районної лікарні для подальшого лікування. Тим часом сепаратисти у Слов’янську обстрілюють навіть медичні автомобілі.

  "Бригада "Лікарів Майдану" з 2 травня працює у зоні проведення антитерористичної операції у Слов’янську. Технічне оснащення спецавтомобіля цієї медичної бригади дозволяє проводити операції навіть в польових умовах. Медики раніше вже надавали допомогу постраждалим під час зимових подій на столичному Майдані Незалежності", - підкреслено у повідомленні МВС.

  Також повідомлено, що 7 травня представники організації передали найбільш необхідні ліки до Ізюмської районної лікарні, де проходять курс лікування поранені учасники АТО. У той же час медики відзначають той факт, що сепаратисти не зупиняються перед намаганнями обстрілювати навіть медичні спецавтомобілі.
  Попередній матеріал
  СБУ підтверджує обмін Губарєва на викрадених терористами офіцерів "Альфи"
  Наступний матеріал
  Сепаратисти на Сході України розглянуть пропозицію Путіна перенести референдум
  Теги:
  Loading...