5.ua

Німецький Червоний хрест передав українським колегам техніку і медикаменти

  Реанімобіль, вантажівку та перев'язочні матеріали передали товариству Червоного хреста України колеги з Німеччини.


  "У ці тяжкі для вашої країни часи хочу наголосити: Німеччина солідарна з Україною. Німецький Червоний хрест за підтримки уряду, ще у березні надіслав вантаж гуманітарної допомоги до Донецька. Нині ми, завдяки фінансовій допомозі уряду розміром 1 мільйон євро, з Берліна до України відправили 9 спеціальних авто. Перші з них передаємо нині товариству Червоного хреста України", – запевнив посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль.

  Гуманітарний вантаж складається з тих приладів та матеріалів, які передусім потрібні лікарям Червоного хреста, що працюють у зоні проведення АТО. Щоб волонтерам було тепло, з Німеччини їм передали спеціальні термокуртки, ковдри і намети. Також додали засоби реабілітації пацієнтів, зокрема візки та милиці. Все це відвезуть вже найближчим часом на Донбас, ймовірно – до Маріуполя та міста Щастя, неподалік яких є скупчення російських військ та залишається ймовірність боїв.

  Водночас, в українському Червоному хресті кажуть: не зможуть надати допомогу колегам, які працюють безпосередньо на територіях, підконтрольних терористам, оскільки побоюються, що бойовики відберуть ці товари, як це було 9 травня у Донецьку.

  "Тоді ми дві машини втратили: швидкої допомоги і грузовик. машини стояли на стоянці, прийшли сепаратисти у супроводі міліції. Вони поламали, взломали всі замки. Мабуть професіонали працювали, тому що без ключа, без нічого, вони машини забрали" – каже Іван Усіченко, президент товариства Червоного хреста України.

  Попередній матеріал
  Росія визнала, що санкції ЄС та США негативно вплинули на видобуток нафти
  Наступний матеріал
  "Нафтогаз" витратить 14,8 млн грн за оцінку своїх активів
  Loading...