Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча wikimapia

ММК в 2016 році заплатив 72,5 млн грн екологічного податку - директор

  У 2016 році Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча заплатив 72,5 млн грн екологічного податку, а група "Метінвест" в цілому перерахувала понад 465 млн грн

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний директор метпідприємства Юрій Зінченко, коментуючи оприлюднений міністром екології та природних ресурсів Остапом Семераком екологічний антирейтинг.

  "Вчора міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак говорив про зростання викидів на українських підприємствах, при цьому комбінат імені Ілліча він згадав як одного з лідерів екологічного антирейтингу. Важливо відзначити, що рейтинг міністра грунтується на абсолютних показниках викидів. І абсолютно природно, що той, хто більше робить, більше і викидає. Ці цифри всього лише відображають масштаб діяльності підприємства", – написав Зінченко.

  Він додав, що правильніше було б робити розрахунки для рейтингу, виходячи з питомих показників – на тонну продукції, на гривню виручки, на одне робоче місце тощо.

  "Та й речовини, що забруднюють навколишнє середовище, бувають різні: тонна пилу в кар'єрі і тонна хлору на хімічному виробництві абсолютно нерівнозначні в плані впливу на екологію", – додав він.

  Зінченко підкреслив, що в 2016 році підприємство заплатило 72,5 млн грн екологічного податку, а група "Метінвест" перерахувала до бюджету понад 465 млн грн цього податку.

  Попередній матеріал
  У Гамбурзі на полях G20 планують тристоронню зустріч за участі Меркель, Макрона та Путіна
  Наступний матеріал
  У Мелітопольському районі потяг зіткнувся із легковиком – загинуло троє осіб
  Loading...

  Металурги очікують зниження обсягів ломозаготівлі

  Експортне мито на брухт чорних металів: чим важливий закон

  Українські "лідери": Мінекології оприлюднило рейтинг "Топ-100 підприємств-забруднювачів"