tsn.ua

Місія МВФ: Прийняття Держбюджету-2017 є головною умовою продовження підтримки України

  Від України чекають притягнення до відповідальності високопоставлених корумпованих чиновників

  Ухвалення урядового проекту держбюджету на 2017 рік – одна з основних умов успішного завершення перегляду програми реформ з Міжнародним валютним фондом. Про це йдеться у заяві за підсумками роботи місії на чолі з Роном Ван Руденом, яка перебувала в Україні з 3 по 17 листопада і наразі завершила роботу в Києві.

  Зокрема,  там зазначається, що аби Україна закріпила фінансову стабільність, необхідно ухвалити проект Lержавного бюджету на 2017 рік та активно боротися з корупцією. Від України чекають притягнення до відповідальності високопоставлених корумпованих чиновників. 

  "Вирішальні кроки особливо необхідно вжити для боротьби з корупцією, яка залишається найбільш часто згадуваною перешкодою для ведення бізнесу в Україні. У той час, як був досягнутий певний прогрес у створенні нових інститутів, в тому числі НАБУ, а також почалась публікація декларацій активів посадових осіб високого рівня, відчутних результатів в переслідуванні і засудження корумпованих чиновників високого рівня і вилученні доходів від корупції досі не досягнуто", – мовиться в заяві.

  У місії МВФ наголосили, що дискусії з усіх цих питань ще будуть продовжуватись. Водночас, місія зазначає, що викладена у тексті думка не обов'язково збігається з поглядом Ради директорів Міжнародного валютного фонду.

  Як відомо, 3 листопада місія МВФ офіційно розпочала роботу в Україні. Нагадаємо, напередодні Гройсман розповів, від чого залежить надання Україні нового траншу МВФ.

  Дивіться також: "Значне поліпшення": МВФ оцінив реформи в Україні та назвав кількісні показники

  Попередній матеріал
  Луценко: Військова прокуратура підозрює у злочинах проти нацбезпеки України 14 генералів і двох полковників РФ
  Наступний матеріал
  Суд над суддею Майдану Оксаною Царевич вкотре перенесли
  Теги:
  Loading...

  Місія МВФ завершує роботу в Україні – в НБУ розповіли про шанси отримати транш

  "Значне поліпшення": МВФ оцінив реформи в Україні та назвав кількісні показники

  Гройсман розповів, від чого залежить надання Україні нового траншу МВФ

  МВФ готовий допомогти НАЗК із перевіркою закордонного майна е-декларантів – Корчак