nikvesti.com

Мін’юст врятував майже 150 власників майна від рейдерських зазіхань

  У межах своїх законних повноважень Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації скасовує незаконні дії

  Міністерство юстиції "має послідовну та чітку позицію у боротьбі з рейдерством". Про це заявив заступник міністра юстиції Павло Мороз під час прес-конференції "Захист прав кредиторів і власників. Боротьба з рейдерством", що відбулася в агенції "Інтерфакс-Україна".

  "Не дивлячись на тиск, провокації, численні публічні та персональні погрози, функціонує Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. У межах своїх законних повноважень Комісія розглядає скарги на дії державних реєстраторів та скасовує незаконні дії. Як наслідок – майно повертається до законних власників", – наголосив Павло Мороз.

  Посадовець повідомив: сьогодні Україна перебуває у складному соціально-економічному становищі. У такій ситуації окремі особи, переслідуючи свої власні інтереси, використовують усі можливі ресурси, включаючи медіа, для дискредитації роботи Комісії – ключового органу держави, що перешкоджає рейдерським захопленням. Як наслідок, відбувається відтік іноземного капіталу, відсутні інвестиції, уповільнюється економічний розвиток.

  "Всі мають розуміти, коли Комісія приймає виважене та справедливе рішення, лишається інша незадоволена сторона, що незаконно заволоділа майном. У більшості випадків представники незадоволеної сторони починають використовувати усі брудні методи, щоб підірвати репутацію членів Комісії та Міністерства юстиції в цілому", – заявив Павло Мороз.

  У відомстві заявили: на сьогодні Міністерство юстиції задовольнило майже 150 скарг, чим фактично врятувало 150 власників від реальних рейдерських захоплень. Мін’юст і надалі працюватимемо над розвитком правової та справедливої держави, вкладати кошти у яку буде максимально безпечно.

  Попередній матеріал
  Стали відомі подробиці пограбування інкасаторської машини на Харківщині
  Наступний матеріал
  У Золочеві на колінах прощались із полеглим в АТО капітаном

  У Мін'юсті порахували кількість партій в Україні

  Мін'юст та пенітенціарна служба спростували інформацію про втечу в'язнів з колонії на Київщині

  Мін'юст надав Антикорупційному агентству доступ до всіх реєстрів

  Мін'юст: партії зобов'яжуть надавати публічний звіт про доходи та витрати

  Петренко: Мін'юст має намір спростити процедуру розлучення уже восени цього року

  У Мін'юсті знають, як побороти кругову поруку суддів