Мін'юст надав Антикорупційному агентству доступ до всіх реєстрів

  Міністр не виключає звільнення держслужбовців, які не пройдуть перевірку

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) отримало доступ до всіх реєстрів, якими оперує Міністерство юстиції. Відповідний меморандум про співпрацю та обмін інформацією 20 липня підписали міністр юстиції Павло Петренко та голова НАЗК Наталія Корчак, інформує РБК-Україна.

  "Для того щоб ефективно відбувалася превенція та моніторинг діяльності та життя державних службовців, у агентства повинен бути інструмент у вигляді доступу до всіх реєстрів Міністерства юстиції", – сказав Павло Петренко.

  Міністр зазначив – не виключає того, що чиновники, які не пройшли перевірку, будуть звільнені.

  "Я не виключаю, що частина державних службовців, які не зможуть пройти перевірку, будуть звільнені", – додав міністр юстиції.

  За його словами, йдеться про реєстри нерухомості, бізнесу, довіреностей, а також антикорупційний реєстр. Також агентство отримає доступ до електронної системи декларування доходів державних службовців, яка має бути запущена найближчим часом.

  "Сторони мають намір забезпечувати один одному всебічну підтримку для розвитку співробітництва у відповідності з положеннями цього меморандуму та інформувати один одного про заходи, спрямовані на його розвиток", - процитувала один із пунктів меморандуму Наталія Корчак.

  Додамо, що Міністерство юстиції України зареєструвало затверджену Нацагентством з питань запобігання корупції форму звітності партій про доходи та витрати.

  Попередній матеріал
  У Брюсселі оточили людину "у пальто з дротами"
  Наступний матеріал
  До Дніпра терміново санітарними літаками доставили трьох тяжко поранених бійців

  Кияни приносять квіти на місце загибелі журналіста Павла Шеремета

  Туреччина заборонила вченим виїжджати з країни

  Відео наради Президента з силовиками: Убивство Шеремета – ланка "більш великої гри"

  В Одесі обвалився відомий "Масонський будинок" – під завалами можуть бути люди