Мін'юст та пенітенціарна служба спростували інформацію про втечу в'язнів з колонії на Київщині

  Конфлікт стався під час планового огляду засуджених з метою виявлення у них заборонених предметів

  Усі громадяни, які відбувають строк у пенітенціарних закладах Київської області, не залишали закладів відбування покарань. Про це заявили у Міністерстві юстиції України.

  "Інформація про можливу втечу засуджених, яка була поширена вчора засобами масової інформації, не відповідає дійсності. Всі особи, які відбувають покарання в Ірпінському виправному центрі, перебувають на місці. Втечі засуджених не було", – підкреслили у прес-службі.

  Водночас Мін'юст підтвердив виникнення нештатної ситуації в Ірпінському виправному центрі (№ 132).

  Також у прес-центрі Державної пенітенціарної служби запевнили, що жоден засуджений не втік під час конфлікту між охоронцями й ув'язненими в Ірпінському виправному центрі (№ 132) на Київщині.

  "Із засудженими було проведено роз'яснювальну роботу, здійснено перевірку наявності їх на своїх місцях та здійснено команду "відбій". Усі особи, які відбувають покарання в Ірпінському виправному центрі (№ 132), перебувають на місці! Втечі засуджених не допущено", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, щодо інформації, розповсюдженої в ЗМІ про втечу трьох осіб з колонії-поселення під час конфлікту, Укрінформу у прес-службі Нацполіції в Київській області відповіли: "Так, дійсно, сталася втеча трьох засуджених з колонії, але пішли вони не вчора (через конфлікт – ред.), а один пішов три дні тому і два пішли два дні тому. Зараз ми спільно з представниками Міністерства юстиції встановлюємо місце перебування їх".

  У пенітенціарній службі також роз'яснюють, що конфлікт стався під час планового огляду засуджених з метою виявлення у них заборонених предметів.

  "ДПтС України офіційно повідомляє, що 20.07.2016 близько 20 години під час прибуття засуджених до Ірпінського виправного центру управління ДПтС України в м. Києві та Київській області (№ 132) із контрагентських об'єктів заступником начальника цієї установи з нагляду і безпеки та оперативної роботи Шепелєм А.Л., відповідно до інструкцій, було здійснено огляд засуджених з метою виявлення у них заборонених предметів", - роз'яснили в пенітенціарній службі.

  У прес-службі зазначають, що під час планової перевірки співробітнику установи здалося, що один із засуджених перебував під дією наркотичних речовин. До останнього було застосовано фізичну силу, що викликало обурення основної маси засуджених. Вони зібралися біля чергової частини та висловили невдоволення шляхом побиття вікон. На місце події прибули співробітники обласного управління та апарату ДПтС, завдяки яким вдалося припинити масову непокору засуджених.

  Щодо стану самого засудженого, то в прес-центрі повідомляють, що співробітниками установи було викликано карету "швидкої", лікарі якої надали засудженому, до якого було застосовано фізичну силу, необхідну медичну допомогу. На даний час зазначена особа перебуває в установі, госпіталізації не потребує.

  Попередній матеріал
  Санкції Заходу заважають Росії побудувати нову АЕС – Reuters
  Наступний матеріал
  Гройсман: Резерв для відродження української економіки – енергоефективність

  Мінсоцполітики: кількість субсидіантів зросла у чотири рази, а відмов побільшало вдвічі

  Тандіт: Вбивство Шеремета може бути спробою дискредитувати українських силовиків

  СБУ ліквідувала веб-конвертцентр, який використовували для фінансування "ЛНР/ДНР"

  Вірменське повстання: у Єревані у сутичках між силовиками і протестувальниками постраждали понад 30 людей