Вірус
Вірус transflo.com

Мінфін підтвердив розміщення 12-річних єврооблігацій на суму $2 млрд

  Читайте по-русски
  Дохідність облігацій, за повідомленням, становить 7,253%, їх мають погасити в 2033 році

  Україна оголосила про прайсинг (ціноутворення) єврооблігацій на суму 2 мільярди доларів США з терміном погашення 12 років, повідомляє Міністерство фінансів 24 липня. Напередодні про це повідомила низка українських медіа з посиланням на свої джерела.

  Дохідність облігацій, за повідомленням, становить 7,253%, їх мають погасити в 2033 році.

  "Надходження від нового випуску будуть використані для викупу єврооблігацій з найвищим пріоритетом з погашенням в 2021 та 2022 році, прийнятих у ході пропозиції обміну, а також для фінансування загальних бюджетних призначень. Остаточна Максимальна Ціна Прийняття (як цей термін визначений в меморандумі щодо пропозиції обміну) для пропозиції обміну становить 846 150 610.00 доларів США", – повідомляє міністерство.

  За словами міністра фінансів Сергія Марченка, ця транзакція доповнює зусилля українського уряду "щодо максимізації обсягу пільгового фінансування, доступного Україні, задля забезпечення достатнього запасу ліквідності в поточних умовах".

  У Мінфіні зазначають, що це повідомлення не є рекламою облігацій. Крім того, згадані в повідомленні цінні папери не можна продавати в Сполучених Штатах Америки, якщо вони не зареєстровані згідно з місцевим законодавством, а також (за окремими винятками) в Австралії, Канаді та Японії.

  Нагадаємо, Національний банк України на п'ятницю, 24 липня, встановив офіційний курс гривні до долара США на рівні 27,87 гривні/долар, відповідно гривня продовжує падати до долара – цього разу на 9 копійок, якщо порівняти з попереднім показником.

  Попередній матеріал
  СБУ взяла під посилений контроль столицю
  Наступний матеріал
  Печерський суд закрив справу щодо декларації Зеленського
  Loading...

  Скасування пробного ЗНО: як повернути заплачені гроші

  Раніше погодженої програми МВФ в Україні поки не буде: що говорять у Мінфіні

  Держборг України за місяць зріс на 10%

  Звільнений керівник податкової звинуватив ексміністра Уманського у наклепі

  Підтримка МВФ закладена у змінах до бюджету – міністр фінансів

  Призначити з другої спроби нових міністрів "слугам" допомогли "ОПЗЖ" та "Голос"