Мінекономіки обіцяє полегшити діяльність інвесторів Євро-2012

  25 мільярдів доларів, з яких - 5 - бюджетні – такий кошторис витрат до Євро-2012. На думку організаторів турніру - інфляція в Україні не перешкодить залученню такого розміру інвестицій. Проте, основною перепоною може стати законодавство у сфері дозволів на ведення бізнесу.
  Головним каменем спотикання на шляху у залученні довгих коштів в Україну є законодавчі обмеження прав інвесторів, запевняють фахівці. І наголошують на необхідності спрощення дозвільних процедур.

  Мінекономіки обіцяє пришвидшити підготовку закону про засади державно-приватного партнерства. Документ має полегшити діяльність, як закордонним, так і вітчизняним інвесторам.

  Григорій Суркіс, президент ФФУ: "...если мы преодолеем застой, связанный, прежде всего, с разрушительной системой, действующей на Украине, разрешительных актов, и создадим единое "инвестиционное окно", которое позволит нам уйти от многочисленных согласований - а их нужно порядка 400-600 для того, чтобы начать что-либо строить..."

  Віктор Пантелеєнко, заступник міністра економіки України: "Ті умови, які будуть закладені в угоди, які будуть підписані Кабінетом міністрів або іншим уповноваженим державним органом,- вони не будуть змінюватися на протязі того терміну, який закладений в цій угоді".
  Попередній матеріал
  Мінфін хоче набрати дешевих кредитів за кордоном
  Наступний матеріал
  Путін списав $4 млрд боргів Лівії і отримав контрактів на $10 млрд
  Теги:
  Loading...