Мінфін хоче набрати дешевих кредитів за кордоном

  Уряд, не дочекавшись початку приватизаційних аукціонів, припускає зрив Програми приватизації 2008. Відтак – міністерство фінансів, може порушити своє слово, і таки вдатися до залучення євробондів.
  Як повідомив заступник міністра фінансів Володимир Литвин – його відомство готується вийти на ринок зовнішніх запозичень вже до кінця першого півріччя поточного року.

  Нагадаю, за словами міністра фінансів Віктора Пинзеника уряд із початку 2008го не виходив на ринок зовнішніх запозичень. В першу чергу це було пов`язано з інфляційними процесами в державі та нестійкістю американського долара. Проте, очікувана нестача внутрішнього ресурсу, вимагає задуматися про залучення іноземних кредитів. Щоправда необхідно дочекатися відкриття так званого "вікна" для залучення дешевих закордонних грошей.

  Володимир Литвин, заступник міністра фінансів України: "Коли ми побачимо результат по внутрішнім запозиченням - наприклад по приватизації, що є проблематичною, ми будемо виходити на зовнішні запозичення. Можливо в 1му півріччі. Ми будемо готові, але потрібно буде зачекати поки відкриється це вікно". 
  Попередній матеріал
  У Норвегії загинув український шахтар
  Наступний матеріал
  Мінекономіки обіцяє полегшити діяльність інвесторів Євро-2012
  Теги:
  Loading...