Путін списав $4 млрд боргів Лівії і отримав контрактів на $10 млрд

  Росія та Лівія уклали низку контрактів загальною вартістю 10 мільярдів доларів. Угоди підписали в Тріполі, за присутності лідерів обох країн Володимира Путіна та Муамара Каддафі.
  Зокрема відомо про контракт Російської залізниці – на 2 мільярди доларів, компанії «Технопромекспо» - на будівництво енергетичних об’єктів в Лівії на шість мільярдів шістсот мільйонів доларів та контракт між Газпромом та Національною нафтовою корпорацією Лівії про створення спільного підприємства.

  Успіх дістався не задарма – Росія погодилася списати Тріполі 4 мільярда 600 мійльйонів доларів боргу, який тягнувся ще із часів Радянського Союзу. Натомість, Тріполі зобов’язався купити російської військової техніки саме на цю суму. Як повідомляють російські джерела, сторони вже домовилися про поставку кількох ескадрилій винищувачів МіГ-29 та Су-30, кілька десятків транспортних літаків, зенітно-ракетні комплекси різного радіусу дії, а також іншої техніки на суму близько 2,5 мільярдів доларів.

  Нагадаємо, на початку минулого тижня з робочим візитом у Тріполі перебував і Президент України Віктор Ющенко. Результатом зустрічи тоді стало підписання низки угод про співпрацю у сфері юстиції, сільського господарства, розвідки копалин ті відновлення військового представництва Лівії в Україні.
  Попередній матеріал
  Мінекономіки обіцяє полегшити діяльність інвесторів Євро-2012
  Наступний матеріал
  У ПАРЄ вимагають вивести російські війська з Грузії
  Теги:
  Loading...