Верховна Рада IX скликання
Верховна Рада IX скликання 5 канал

Корупційний скандал у податковому комітеті ВР нівелює усі його законопроєкти – активісти

  Читайте по-русски
  Попри численні переговори, влада досі так і не дослухалась до аргументів малого і великого бізнесу, – бідкаються активісти

  З ініціативою терміново відкликати усі законодавчі ініціативи комітету з питань податкової політики виступають галузеві експерти та активісти. На їхню думку, приводом для цього є масові протести підприємців та скандал з підозрою у хабарництві в самому комітеті, передає "5 канал".

  Фахівці доводять, що запропоновані ініціативи загрожують державі мільярдними збитками.

  "Ну от законопроєкт №1210. Він занадто далекий від того, який потрібен державі та її економіці. Я боюся, що потім, як зазвичай, всі правки опозиції конструктивні, і розумні, можуть бути відхилені. І знову в турборежимі зробимо таку свиню українській економіці", – зазначив нардеп Андрій Ніколаєнко.

  Щоб запустити механізм відкликання, активісти розробили спеціальний законопроєкт. Його пропонують внести на розгляд парламенту самому президенту. Інакше, зазначають, вже до кінця року зупиняться сотні вітчизняних підприємств, зокрема і в його рідному місті.

  "Якщо буде така ставка за залізну руду, то "СевГОК", який знаходиться в рідному місті президента, буде збитковим. І якщо його зупинять, то мінус 10 тис. робочих місць, і соціальна напруга в Кривому Розі – хіба нам це потрібно?" – додав Ніколаєнко.

  Активісти констатують: попри численні переговори, влада досі так і не дослухалась до аргументів малого і великого бізнесу. Саме тому обіцяють нагадати про свої вимоги на масових акціях по всій Україні.

  Попередній матеріал
  "Це і є капітуляція": українська армія залишає позиції, окупанти нікуди не йдуть – люди збираються на протести під ОПУ
  Наступний матеріал
  Під ВР вийшли кілька тисяч незадоволених учителів – чого вимагають від нардепів
  Теги: