АН-132 та АН-70 у Дубаї
АН-132 та АН-70 у Дубаї \"Антонов\" / Facebook

Контракт між "Антоновим" та Вoeing є запорукою авіаційної незалежності від РФ – Президент

17 липня у Фарнборо "Антонов" уклав угоду з "дочкою" Вoeing для виробництва та підтримки після продажу літаків сімейства Ан-148, Ан-158 і Ан-178

Домовленості про поставку в Україну деталей для лінійки літаків Ан з боку міжнародних партнерів – запорука вітчизняної авіаційної незалежності. На цьому наголосив Президент Петро Порошенко у власному Facebook.

"Вітаю Антонов з успішним контрактом з корпорацією The Boeing Company щодо виробництва комплектуючих для українських літаків. Матеріали та запчастини найкращої якості отримають наші красені – Ан-148, Ан-158 та Ан-178", - зазначив Президент.

Він також додав: "Такі домовленості – запорука нашої авіаційної незалежності від РФ і підтвердження стратегічного курсу на взаємодію з США та ЄС".

Як відомо, 17 липня на міжнародному авіасалоні в англійському Фарнборо "Антонов" уклав угоду з Avial Services (дочірня компанія Вoeing - ред.) з питань співробітництва для підтримки після продажу та виробництва літаків сімейства Ан-148, Ан-158 і Ан-178.

Довідково: раніше запчастини для літаків Ан постачала Росія, однак нещодавно Україна перейшла до імпортозаміщення деталей з країни-агресора.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Українські повітряні "аси" на Danish Air Show-2018: як це було – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Отруєння в таборі "Орлятко": у 60 потерпілих виявили дизентирію
Наступний матеріал
На Запоріжжі чиновника зловили на хабарі у $2 тисячі
Loading...