На Сумщині нафта зіпсувала майже гектар землі
На Сумщині нафта зіпсувала майже гектар землі YouTube

Доходи компаній Facebook, Amazon, Apple перевершили прибуток від видобутку нафти

  Нафта перестала бути найціннішим ресурсом у світі

  До п'ятірки найдорожчих компаній у світі потрапили Alphabet, Amazon, Apple, Facebook і Microsoft. Нові продукти породжують дохідні індустрії, що швидко розвиваються і змушують антимонопольних регуляторів вступити у гру. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на ZN.UA.

  Століття тому ресурсом під питанням була нафта. Тепер "нафтою електронної ери" називають компанії-гіганти Alphabet, Amazon, Apple, Facebook і Microsoft.

  Відомо, що вони формують п'ятірку найдорожчих компаній у світі. Їхні доходи стрімко зростають: у першій чверті 2017 року вони разом отримали понад 25 мільярдів доларів чистого прибутку. На Amazon припадає кожен другий долар, витрачений в інтернеті у США. А Google і Facebook отримують майже всі гроші, витрачені на онлайн-рекламу в Америці.

  У The Economist йдеться про те, що інтернет-компанії контролюють неймовірну кількість персональних даних. І це наділяє їх великою владою. Старі підходи до конкуренції, сформульовані в еру нафти, тепер здаються застарілими у часи "інформаційної економіки". Тому потрібні нові підходи.

  Спроба ж розділити гігантів на менші компанії, як це сталося з Standard Oil, навряд чи спрацює. Один із новостворених бізнесів дуже швидко знову займе домінуючу позицію.

  Як повідомляв 5.UA, суд у Відні зобов'язав соціальну мережу Facebook видаляти образливі публікації, якщо вони несуть "мову ворожнечі".

  Попередній матеріал
  Упродовж травневих свят до України не пустили більше 200 росіян – ДПСУ
  Наступний матеріал
  "Вірю. Чекаю. Люблю": на Троїцькій площі відбудеться концерт української співачки Анжеліки Рудницької
  Loading...

  Остерігайтесь Google Docs: користувачі Gmail зіткнулися з майстерно зробленим фішингом

  Туреччина для своїх жителів заблокувала доступ до "Вікіпедії"

  Facebook визнав, що став "полем бою" пропагандистів різних країн

  "Асистент стилю": Amazon презентував "розумну камеру", яка навчить добре вдягатися