КУМ

Українська компанія випустила патріотичні моделі літаків і мініатюрних АТОшників

Компанія випускає моделі сучасних українських літаків, мініатюрні копії автомобільної техніки, яка знаходиться на озброєнні Української армії та Національної гвардії

Українська компанія "КУМ" (Колекційні Українські Моделі) підготувала серію стендових моделей української військової техніки. Про це мовиться у повідомленні компанії у Facebook.

Як зазначається, "КУМ" спеціалізується на виготовленні колекційних моделей літаків, а також військової та автомобільної техніки. Фішкою нової серії стали стендові моделі новітніх українських літаків Ан-148, Ан-158, нового військово-транспортного літака Ан-178. До розробки нових моделей були залучені спеціалісти українського оборонного концерну "Укроборонпром".

КУМ

Окрім моделей нових українських літаків, компанія випускає мініатюрні копії автомобільної техніки, яка знаходиться на озброєнні Української армії та Національної гвардії. "КУМ" налічує в асортименті більше 300 моделей автомобілів і військової техніки, на українському ринку – 30 моделей. Крім того, виробник обіцяє додавати 5-6 новинок щотижня.

Зазначимо, до моделей українського виробництва під торговою маркою "КУМ" входять: зразки української військової техніки, яка використовується в зоні АТО, історичні моделі та моделі цивільного призначення.

Крім того, компанія виготовлятиме мініатюрних "солдатиків", прототипом яких стали українські військовослужбовці, що беруть участь у бойових діях на Сході України.

Контакти компанії "КУМ": (044) 581 83 13
E.mail: [email protected]

Попередній матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради, на якому триває Година запитань до уряду – відео
Наступний матеріал
Мандри Дніпром на інвалідному візку: чи багато містян зголосились випробувати долю
Теги:
Loading...

Авіація, бронетехніка й спецназ: У Харкові відбувалися масштабні антитерористичні навчання силовиків

Вздовж кордону окупованого Криму продовжує рухатися російська військова техніка - ДПСУ

Скібіцький розповів, як російська техніка потрапляє на півострів

"Літня гроза": Українська бронетехніка вперше в історії форсувала Дніпро