світло
5.ua

Колектив "Київенерго" звернувся до Президента з проханням врегулювати конфлікт з "Нафтогазом"

  У компанії наголосили, що станом на сьогодні робота енергокомпанії зупинена

  Трудовий колектив ПАТ "Київенерго" звернувся до Президента України Петра Порошенка з проханням врегулювати ситуацію з блокуванням роботи компанії внаслідок арешту рахунків Державною виконавчою службою. Про це повідомили у прес-службі компанії.

  "11-тисячний трудовий колектив ПАТ "Київенерго" звернувся до Президента України Петра Порошенка з проханням врегулювати ситуацію з блокуванням роботи компанії внаслідок арешту рахунків Державною виконавчою службою, накладеного через штрафні санкції НАК "Нафтогаз України" за вже погашені борги за паливо", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, у компанії наголосили, що станом на сьогодні робота енергокомпанії зупинена: не ведеться підготовка теплового та електричного господарства до зими, запаси матеріалів для усунення аварій на мережах та обладнанні майже вичерпано.

  Нагадаємо, були заблоковані рахунки ще 104 українських теплокомуненерго. Загальна сума нарахованих НАК "Нафтогаз України" штрафів перевищує 10 млрд грн, з яких 4,4 млрд грн знаходяться у виконавчому провадженні.

  Рахунки "Київенерго" були вдруге заарештовані у травні, і за цей час з них примусово списано понад 50 млн грн. Починаючи з середини червня, компанія працювала на аварійних запасах.

  Попередній матеріал
  У справі Онищенка нині проводять 21 обшук
  Наступний матеріал
  Береза подав до СБУ депутатське звернення на шеф-редактора "Радио Вести"

  "Нафтогаз" не платитиме "Газпрому" за газ для бойовиків

  "Нафтогаз" пропонує "Газпрому" змінити угоду 2009 року

  Екс-заступника голови "Нафтогазу" Кацубу арештували на два місяці – відео з зали суду

  "Нафтогаз" збирається через суд змусити "Газпром" продавати газ дешевше