5 канал

Коболєв про Стокгольмський арбітраж: Остання інформація оптимістична – це все, що можу сказати

Кінцеве рішення арбітражу щодо контракту на купівлю-продаж газу варто очікувати вже найближчим часом

Остання інформація зі Стокгольмського арбітражу, який ухвалює рішення щодо суперечки між НАК "Нафтогаз України" і ПАТ "Газпром", є оптимістичною для української сторони. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Час. Підсумки дня" повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

"Ми останнім часом отримуємо багато інформації вже від трибуналу щодо можливих термінів і результатів. Ми стаємо більш оптимістичними, ніж ми були до цього. І це все, що я можу сказати. Я надто обмежений у будь-яких інших коментарях, поки я не зможу показати остаточне рішення, а це буде найближчим часом", – сказав він.

Крім того, голова "Нафтогазу" зазначив, що в "Газпромі" на сьогодні вже обговорюються варіанти можливого програшу.

"Газпром" публічно обговорює це питання, і вони також само найближчим часом очікують рішення. Я спостерігаю в публічному домені певну зміну риторики в напрямку того, що можуть бути і варіанти програшу, і різні варіанти. Що це означає? Я не можу сказати, але повторюся – рівень нашого оптимізму потроху зростає", – зауважив Коболєв.

Як повідомляв 5.UA, НАК "Нафтогаз України" і шість її дочірніх компаній ініціювали арбітражне провадження проти Росії, в якому зажадали відшкодувати збитки, пов'язані з незаконним захопленням активів у Криму під час російської агресії 2014 року.

Попередній матеріал
"Шпигував на користь Росії": У Торецьку СБУ затримала екс-бойовика "ДНР"
Наступний матеріал
Коболєв за кадром розповів про монополію Фірташа і чому така ціна газу для населення – відео
Loading...

У "Нафтогазі" заявили про можливі провокації з боку РФ через різке похолодання

Світовий банк дасть "Нафтогазу" 478 мільйонів євро на закупівлю газу

У "Нафтогазі" заявили, що Росія готує нову газову кризу