Х'юг Мінгареллі
Х'юг Мінгареллі
фото Цензор.НЕТ

Хьюг Мінгареллі: ЄС не ухвалював рішення про згортання проекту модернізації кордону з Україною

  Водночас у його виконанні є певні труднощі

  Європейський союз не ухвалював рішення стосовно зупинення реалізації транскордонного проекту з модернізації шести прикордонних контрольно-пропускних пунктів. Про це заявив глава представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі, передає "Інтерфакс" .

  Водночас він зазначив, що у виконанні проекту є певні труднощі. "Справді, ми зіткнулися з проблемами в реалізації цього транскордонного проекту", – сказав Мінгареллі на брифінгу в Харкові в середу.

  В чому саме полягають ці труднощі, глава представництва ЄС не пояснив, пославшись на те, що не бере безпосередньої участі у проекті.

  Як інформував 5.ua, у вівторок Reuters повідомило, що ЄС згортає програму допомоги Україні, в рамках якої він був готовий виділити 29,2 млн євро на модернізацію шести пунктів пропуску на кордоні з Румунією, Словаччиною, Угорщиною і Польщею.

  Пізніше, того самого дня Державна фіскальна служба України спростувала цю інформацію. "У зв'язку з появою в ЗМІ інформації про припинення ЄС фінансування інфраструктурних проектів на українському кордоні ДФС повідомляє, що натепер немає такої інформації... Зараз розглядаються питання подальшого фінансування реконструкції та будівництва пунктів пропуску за рахунок грантових коштів або за рахунок кошторису ДФС на 2018 рік ", – повідомила прес-служба ДФС.

  У відомстві вказали на те, що в листопаді-грудні 2017 року ДФС направила фінальний звіт про стан реалізації проектів у Спільний технічний секретаріат ЄС, очікується зворотна інформація. "З огляду на це, говорити про припинення проектів і необхідність повернення коштів передчасно і некоректно", – наголосили в ГФС.

  Попередній матеріал
  Президент призначив нового гендиректора "Укроборонпрому"
  Наступний матеріал
  Hyperloop в Україні: Мінінфраструктури анонсували старт проекту

  Посол ЄС: Антикорупційний суд в Україні мають створити до виборів

  Політолог: Вступ України до НАТО та ЄС – не на часі

  Суд ЄС зняв санкції із Сергія Клюєва

  Клімкін: Нинішня Україна не має шансів стати членом ЄС і НАТО

  ЄС готовий частково профінансувати інфраструктурні проекти в Україні – Омелян

  Вирубка дерев у заповідній Біловезькій Пущі: набирає обертів новий конфлікт Польщі та ЄС