Олексій Калініченко
Олексій Калініченко Скріншот відео

Калініченко: Ухвалення законопроєкту №1210 – одна із ланок ланцюга в плані "Слуги народу" зі знищення України

  Читайте по-русски
  Експерт наполягає, що велика приватизація – це "повністю, по суті, знищення державного сектора економіки"

  Законопроєкт №1210, земельне питання, велика приватизація – це все ланки одного ланцюга, єдиного плану руйнування економіки і соціальної сфери України. Таку думку висловив політичний аналітик Олексій Калініченко в ефірі телеканалу "112 Україна".

  "Ми можемо і земельне питання до цього додати. Ми можемо сюди і розмови з великої приватизації. Тобто, зняли заборону, яка була стільки, скільки Україна існує практично. Заборона на приватизацію, по суті, продаж стратегічних підприємств. Якщо це зробили, навіть не порадившись з фахівцями, то де гарантія, що вони тепер не зберуть, так би мовити, волю в кулак і не проведуть цей законопроєкт №1210, знищать практично металургію, залишать людей без роботи? Потім займуться, вірніше реалізують наміри щодо продажу землі. Потім велика приватизація – це повністю, по суті, знищення державного сектора економіки. Тобто, я маю на увазі того сектора, де держава має реальний прибуток і цей прибуток, у принципі, є можливість пускати в соціальну сферу", – заявив він.

  І резюмував: "Тому, я ось повернуся до тих слів, які говорив у вашій студії буквально півроку тому про те, навіщо взагалі з'явилася ця тема "Слуги народу"? Чому Зеленський прийшов у президенти, так сказати, і яка мета? А мета, по суті, виходить, це створити таку ситуацію в країні, щоб людей, напевно, вивести на вулицю".

  Нагадаємо, у Верховній Раді мають намір розглянути зміни в Податкове законодавство, винесені в законопроєкт №1210, він передбачає значне підвищення ренти на залізну руду, і тим самим робить металургійну галузь в Україні збитковою, а металопродукцію неконкурентною на світових ринках через різке зростання її ціни.

  Попередній матеріал
  "Крим є територією України": НАТО засудило широкомасштабне нарощування військового потенціалу Росії на окупованих територіях
  Наступний матеріал
  Секрети "інтимної процедури": як працює поліграф та як ним примудряються зманіпулювати – сюжет
  Теги: