Кабмін
Кабмін rian.com.ua

Кабмін збільшив вартість будівництва метро в Харкові на 200 млн грн

  Затверджено проект будівництва третьої лінії Харківського метрополітену

  Уряд збільшив вартість будівництва метро в Харкові на 200 мільйонів. Загальна кошторисна вартість будівництва становить 1,48 млрд грн.

  Так, Кабінет міністрів України затвердив скоригований проект будівництва дільниці третьої лінії Харківського метрополітену від станції "Наукова" до станції "Проспект Перемоги", збільшивши кошторисну вартість будівництва на 199,4 млн грн.

  Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №579-р від 23 серпня цього року, обнародуваному на урядовому порталі. Зокрема, загальна кошторисна вартість будівництва в поточних цінах станом на 1 січня 2016 року становить 1,48 млрд грн, тоді як раніше таке будівництво оцінювалося в 1,28 млрд грн, згідно з розпорядженням №114-р від 6 березня 2013 року, яке нині втратило свою силу.

  Варто відзначити, що пропускна спроможність цієї ділянки становитиме 40 пар поїздів, а розрахунковий обсяг пасажирських перевезень на рік становитиме орієнтовно 68,49 млн осіб. Цей проект був розроблений приватною компанією "Харківметропроект" та рекомендований до затвердження держпідприємством "Укрдержбудекспертиза" Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

  "Добудова третьої лінії харківського метрополітену вирішить транспортну проблему центру міста при виїзді у південному і північному напрямках, поліпшить транспортне обслуговування жителів Олексіївського житлового масиву, розвантажить наземну транспортну частину міста Харкова, збільшить питому вагу пасажирських перевезень метрополітеном, забезпечить високоякісний рівень обслуговування пасажирів, підвищить безпеку руху та збільшить енергоефективність перевезень", – зазначається в пояснювальній записці до документа.

  17 травня 2016 року Харківська міська рада виділила додатково 30 млн грн на будівництво міської станції метрополітену "Перемога".

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, що тридцяту станцію харківського метро будували двадцять чотири роки.

  Попередній матеріал
  Томбінський назвав ключові реформ для України
  Наступний матеріал
  Свідки трагедії у Кривому Озері розповіли, як від рук правоохоронців загинув місцевий житель
  Теги:
  Loading...

  У НТКУ назвали два міста-фаворити на проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017

  На День Незалежності в Києві обмежать рух транспорту і закриють дві станції метро

  Головні події дня в одному відео: танки на вулицях столиці, хакерські витівки, нова станція метро

  Очевидець: На КПП "Чаплинка" вишикувалися кілометрові черги