Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча wikimapia

Кабмін запропонує не ветувати "металургійний закон" – нардеп

  В уряді відзначають, що рішення про експортне мито на брухт чорних металів є обґрунтованим і обіцяють невдовзі пояснити позицію Мінеконорозвитку з цього приводу

  Кабмін пропонує не ветувати так званий "металургійний закон". Принаймні, уряд представить таку пропозицію в АП. Про це заявив голова Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк за результатами урядової наради за участі провідних галузевих асоціацій.

  "Щойно на урядовій нараді, проведеній першим віце-прем'єр-міністром економіки, Степан Кубів разом із провідними галузевими асоціаціями обговорили позиції, які КМУ надасть Адміністрації Президента щодо "металургійного закону". У демократичний, хоч і наполегливий спосіб вдалося переконати урядовців, що закон ветувати не можна", – зазначив Галасюк.

  Він також надав урядовцям аргументи на користь закону, зокрема, в контексті захисту національної безпеки, позитивних соціально-економічних наслідків дії закону, врахування міжнародної практики та повної відповідності норм закону міжнародним зобов'язанням України.

  А віце-прем'єр-міністр економіки Степан Кубів відзначив наступне: "Вважаю, що рішення про експортне мито на брухт чорних металів є обґрунтованим. Сьогодні Міністерство економічного розвитку і торгівлі України представить детальну позицію з цього приводу". 

  Попередній матеріал
  Порошенко: Рівень медичної допомоги у сільській місцевості є неприпустимим
  Наступний матеріал
  Проект "бюджетної трирічки": з 2020 року українцям обіцяють "мінімалку" в 4425 грн – документ
  Теги:
  Loading...

  Ціна на електроенергію для промислових виробників в Україні є вищою, ніж в сусідніх країнах – експерт

  Промисловий Комітет ВР пропонує продовжити дію експортного мита на металобрухт ще на 2 роки

  Україні вигідніше розвивати промисловий потенціал, ніж сидіти на підсосі у міжнародних фінансових організацій - Пономарьов