СБУ

Промисловий Комітет ВР пропонує продовжити дію експортного мита на металобрухт ще на 2 роки

  Таке рішення буде "щепленням стабільності" для ослабленої української промисловості та економіки, переконані ініціатори законопроекту

  У середу, 17 травня, на засіданні комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва ухвалили рішення рекомендувати парламенту прийняти законопроект, що передбачає продовження дії експортного мита на металобрухт у розмірі 30 євро за тонну ще на два роки.

  "Це дасть українським металургам сировину, українцям – роботу і зарплату, армії – необхідну техніку і зброю. Зробимо "щеплення стабільності" для ослабленої української промисловості та економіки! Стратегічно ми пропонуємо реалізувати Антикризовий план розвитку економіки", – зазначив голова комітету Віктор Галасюк.

  Крім того, президент об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков розповів, що експорт металобрухту обмежують 32 країни світу. "За підрахунками організації, перероблена і реалізована тонна металобрухту в Україні, у порівнянні з тонною металобрухту, що експортується, забезпечує у 7-8 разів більше надходжень до бюджету", – йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, у липні торік з ініціативи Радикальної партії було прийнято Закон України №1455-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку", яким з 15 вересня 2016 на рік була підвищена ставка експортного мита на металобрухт з 10 до 30 євро за тонну.

  Попередній матеріал
  ВР внесла зміни до Сімейного кодексу щодо житлових прав дитини
  Наступний матеріал
  На Київщині через п'яне ДТП більше 400 дач залишились без газу
  Теги:
  Loading...

  Дію експортного мита на металобрухт може бути продовжено

  ДФС оформлює експорт металобрухту всупереч рекомендації МЕРТ

  В Україні наростили експорт річного максимуму металобрухту в обхід рішень суду – депутат