nu.org.ua

Кабмін виділив Фонду гарантування вкладів майже 8 млрд грн

  Для кредиту Міністерство фінансів випустить облігації внутрішньої державної позики на вищезазначену суму з терміном обігу облігацій до 15 років

  28 грудня, Кабінет міністрів прийняв рішення про виділення Фонду гарантування вкладів фізичних 7,941 мільярда гривень кредиту. Про це йдеться у відповідному рішенні уряду від 28 грудня №1003.

  "Установити, що Міністерство фінансів з метою надання кредиту Фонду гарантування вкладів фізосіб здійснює випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 7,941 млрд гривень із строком обігу до 15 років та відсотковою ставкою доходу до 10% річних в обмін на векселі, видані Фондом на тих самих умовах, з виплатою відсотків за векселями одночасно з оплатою векселя", – йдеться у постанові.

  Як повідомляв 5.ua, НБУ та Фонд гарантування вкладів планують відшкодовувати більше 200 тис. грн. наразі Нацбанк розробляє план реформування системи гарантування вкладів клієнтам збанкрутілих банків. Наразі сума гарантованого депозиту в Україні є найнижчою в Європі (за винятком Молдови) і становить менше 200 тис. грн, або $8 тис. в еквіваленті. Натомість, у країнах ЄС передбачено страхову суму в розмірі €100 тисяч. 

  Попередній матеріал
  Мерія Єрусалиму відклала голосування з будівництва поселень на палестинських територіях
  Наступний матеріал
  Пораненому бійцю АТО потрібна допомога, щоб знову стати на ноги

  Фонд гарантування вкладів пустить з молотка активи 39 банків

  НБУ та Фонд гарантування вкладів планують відшкодовувати більше 200 тис. грн

  НБУ надав "Приватбанку" ще 10 мільярдів рефінансування

  У НБУ розкрили подробиці щодо облігацій "Приватбанку"