peoplesproject.com

Пораненому бійцю АТО потрібна допомога, щоб знову стати на ноги

Волонтери "Народного проекту" зголосилися зібрати півмільйона гривень для лікування 24-річного Ігора Федька

Боєць 28-ї бригади був поранений два роки тому, однак досі кістка ноги не зрослася і вкоротилася на 5 сантиметрів. Допомогти армійцю взялися у приватній клініці у межах проекту "Біотех-реабілітація".

Ігорю Федьку 24 роки. Останні два він пересувається лише на милицях. У серпні 2014-го боєць був тяжко травмований. Півроку Ігор лікувався у шпиталях. Однак ліва нога не гоїлась. Кістка, потрощена кулею, вкоротилася. Рештки зламаного стегна Ігореві закріпили ортопедичним штифтом.

Та зрештою, штифт і такого навантаження не витримав: спочатку зламався гвинт, а згодом тріснула й основа. Допомогу бійцеві запропонували волонтери: лікування за біотехнологією, яку застосовують лікарі приватної клініки. Із відібраних клітин пацієнта вони вирощують стовбурові клітини, які з часом формують нову кістку в місці ураження. Та спочатку Ігорю мають видалити зламаний штифт.

Загальна вартість лікування – майже півмільйона гривень. Сума для родини непосильна. Допомагають зібрати кошти в межах проекту "Біотех-реабілітація"  волонтери "People's Project". Вони вже профінансували такі операції для півсотні бійців. Сподівається на їхню допомогу й Ігор. Нині, щоби зменшити біль, йому наклали гіпсову пов'язку, зафіксували ногу і поки що відпустили додому. Наступна операція в січні.

Якщо ви бажаєте допомоги пораненому Ігорю Федьку, внесок можна зробити за цим посиланням.

Світлана Рябошапка, Іван Довганк, "5 канал"

Попередній матеріал
Кабмін виділив Фонду гарантування вкладів майже 8 млрд грн
Наступний матеріал
На передовій є проблеми з евакуаційним транспортом – волонтер

Ватикан на Різдво передасть Україні €6 млн гуманітарної допомоги

Поранений під Шахтарськом боєць потребує термінової допомоги

Молода дівчина із важкою вадою серця і легень потребує допомоги

9-річний хлопчик з тяжкою хворобою потребує допомоги