Вугілля, антрацит
Вугілля, антрацит pixabay.com

Кабмін вводить спецмито на вугілля з РФ – прем'єр назвав дату

  Читайте по-русски
  Шмигаль каже, що рішення ухвалене для захисту українських шахт

  Україна вводить спеціальне мито в розмірі 65% на імпорт вугілля з Російської Федерації з 15 квітня 2020 року. Про це повідомляє Урядовий портал.

  Зазначається, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль підписав зміни до постанови, якою з 15 квітня встановлюється 65% мито на російський вугілля. За його словами, рішення ухвалене для захисту українських шахт.

  "В процесі роботи над документом ми зіткнулися з необхідністю розмежувати вугілля, що видобувається в Україні, і вугілля, яке ми змушені імпортувати. Тому досить довго постанова №261, прийнята за дорученням президента 18 березня, була на доопрацюванні. Однак ми змогли виробити механізм, який з 15 квітня встановлює 65-відсоткове мито на імпорт того типу вугілля, яким Україна здатна самостійно забезпечити свій ринок", – додав Шмигаль.

  Ухвалений Кабміном документ вносить зміни до урядової постанови від 17 липня 2019 року, якою запровадили спецмито на російське дизпаливо (4%) і зріджений газ (3%).

  За даними Державної митної служби, в січні-лютому 2020 року на Росію припадало більш ніж 61% імпортних поставок енергетичного вугілля в Україну. За перші два місяці цього року було імпортовано кам'яного вугілля та антрациту на $338,01 млн, зокрема з Російської Федерації – на $207,22 млн.

  Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський на нараді працівників вугільної галузі поставив завдання обмежити імпорт вугілля та електроенергії.

  Попередній матеріал
  Міського голову Запоріжжя викликають на допит – через недотримання карантину
  Наступний матеріал
  Повітря від пожеж у Зоні відчуження суне до Києва
  Loading...

  Україна запроваджує спецмито на російське вугілля розміром 65%

  Уряд запровадив спецмито на електроенергію та вугілля з РФ

  Зеленський анонсував обмеження імпорту вугілля та електроенергії

  Всеукраїнська нарада працівників вугільної галузі: виступ Зеленського

  На Львівщині блокують вагони з вугіллям: сталися сутички, поліція затримала 28 осіб

  У НАБУ пояснили, що не мають претензій до ціни вугілля за формулою "Роттердам+"