Кабмін обіцяє призначати пенсії за 15 хвилин

Також планують розширити мережу точок доступу до одержання пенсійних послуг

Тривалість процесу призначення пенсій після затвердженої на засіданні Кабміну Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року займатиме близько 15 хвилин, передає прес-служба відомства.

"Планується значно розширити мережу точок доступу до одержання пенсійних послуг, які будуть максимально наближені до місця проживання громадян. Передбачається значно скоротити час для надання таких послуг, у тому числі за рахунок сучасних інформаційних технологій. Так якщо зараз процес призначення пенсій триває до 10 днів, то незабаром він буде займати 15-20 хв.", - мовиться у повідомленні.

Додамо, Кабмін на засіданні 14 вересня, своїм розпорядженням схвалив Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року. У рамках цієї стратегії передбачається введення до кінця 2016 року можливості обслуговування громадян в будь-якому відділенні Фонду, незалежно від місця проживання, а можливість обслуговування громадян буде забезпечена на рівні громад.

Зазначимо, раніше Кабінет міністрів установив, що при призначенні житлової субсидії для непрацюючих з цього року пенсіонерів повинен враховуватися їх дохід тільки за попередній перед зверненням місяць, а не за попередній рік. 

Попередній матеріал
Клімкін: Очільники МЗС України, Німеччини та Франції обговорили, як примусити Росію виконати Мінські домовленості
Наступний матеріал
Біженка народила хлопчика просто у Середземному морі одразу після порятунку

Кабмін затвердив стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду до 2020 року

Кабмін змінив правила призначення субсидії для непрацюючих пенсіонерів

Азарову відновили виплату пенсії в Україні

"Ощадбанк" збирається отримати від Росії компенсацію у понад $1 млрд