Інвестиції
Інвестиції agravery.com

Інвестори вклали в українські держоблігації майже 100 млрд грн – подробиці

  Читайте по-русски
  Зеленський на зустрічі з бізнесом США пообіцяв вирішити проблеми інвесторів

  За даними НБУ, з початку року обсяги вкладень нерезидентів в облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) зросли у 15 разів. Портфель ОВДП у власності іноземних інвесторів на 26 липня досяг 97 млрд грн, збільшившись на 8,1 млрд грн порівняно з підсумками щотижневого аукціону. Про це свідчать дані Нацбанку.

  Загалом, за підрахунками регулятора, обсяг вкладень нерезидентів в українські державні облігації порівняно з початком року зріс на 90,6 млрд грн, або в більш 15 раз.

  24 вересня Мінфін залучив до держбюджету від розміщення ОВДП 13,2 млрд грн. Це в п'ять разів більше, ніж на торгах минулого тижня.

  За даними Мінфіну, за перші півроку від розміщення ОВДП на фінансування держбюджету залучено 185,6 млрд грн, тоді як за аналогічний період минулого року – 84,1 млрд грн.

  Рекордні інвестиції нерезидентів в українські держоблігації позитивно впливають на курс долара, який сьогодні вранці становив 24,12 грн. Востаннє таке було на початку 2016 року.

  Додамо, що президент України Володимир Зеленський заявляє, що нова влада має прагнення та можливості вирішити всі проблеми іноземних інвесторів в України, і запрошує західний бізнес стати частиною процесу трансформації країни в європейську розвинену державу. Про це він сказав на зустрічі з представниками ділових кіл США у Нью-Йорку, повідомляє пресслужба глави держави.

  "Саме це для нас найважливіше: ми ідентифікуємо та системно вирішимо всі проблеми західних компаній в Україні – від проблеми на митницях та у податковій до захисту прав інвесторів і захисту прав інтелектуальної власності", – пообіцяв Зеленський.

  "У нас нині бракує тільки одного – часу. Суспільство не чекатиме декілька років, поки щось запрацює в Україні. Ми проводимо структурні перетворення, і я щиро запрошую вас усіх стати частиною цього важливого процесу – трансформації України у справді європейську розвинену країну, вільну від корупції та сповнену бізнес-можливостями", – додав він.

  Глава держави закликав інвесторів вірити в Україну та пообіцяв докласти всіх зусиль, щоб виправдати цю довіру.

  Як повідомляв 5.UA, президент України Володимир Зеленський 23-26 вересня перебуває з робочим візитом у США, де бере участь у 74-ій сесії Генеральної Асамблеї ООН. 25 вересня він також провів перемовини з президентом США Дональдом Трампом. 

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровській області горіло 30 га трави
  Наступний матеріал
  Із точки зору українського законодавства син Байдена нічого не порушував – Луценко
  Loading...